Kedim Sıratımı Yalıyorr

Gizema

kedim lulu her akşam yüzümün her kısmını yalıyo ve acıyo dediğim yerleri yalamıyo bunun nedeni ne

7 CEVAP

dollfacepersian

Sizi yavrusu gibi görüp temizlemek istiyor veya sizi çok sevdiğini bu şekilde gösteriyor olabilir. Benim kedimde hep yalıyor ve gerçekten dediğiniz gibi acıtıyor. Ben izin veriyorum. İzin verip vermemek size kalmış bir şey

tika_waylan

Ya benimki yalamıyor ama bence çok güzel bir şey temizlemek için yavrularını ya da arkadaslarını yalarlar onun gibi demek ki. Cok tatlıymıs. Ama canınızı acıtıyorsa hayıır hayııt yapın sert bir ses tonuyla izin vermeyin bir şekilde alısır

dollfacepersian

Tika_Waylan
Kesinlikle çok güzel bir şey. Ben onun yalamasının bizim öpmemiz gibi olduğunu düşünüyorum. Ben onun yanağını öpünce o benim yanağımı yalıyor. Çok tatlı bir hareket bence. Tek sorun özellikle tükürüğü azalmışsa yalayınca baya zımpara kağıdı hissi veriyor ve acıtıyor. Acıda öldürmez deyip izin veriyorum:)

Shewky

Benimki maşallah parmaktan başlayıp komple kolumu elden geçiriyor :)) Bence de çok güzel bir his bu, ne mutlu size.

kediaskim

Benimki de yüzümü yaliyor o tirtikli dili çok acayip bir his vveryor

Gizema

cevaplarınız için teşşekürler

sizi seviyor :)