Maskenin İpini Yuttu

Feridunn

Kedim maskeyi yerinden almış ve ipini yutmuş bir yanının tamamiyle buna benzer durum yaşayan var mı moralim çok bozuldu şuan yutmasına :(

7 CEVAP

dolstoy

24 saat içinde çıkmazsa veterinere gidin

Zeynepulku

Manasını kontrol edin ve malt macun, zeytinyağı verin. Eğer yarin cikarmazsa kanadından ondan sonraki gün bir vet hekime gidin

Berrefilizzz

Kedilerinizin ishali için ne kullanıyorsunuz bizde şu an ilaç kullanıyoruz da 2 gündür ama hala düzelme yok :(

Feridunn

Zeytinyağ şuan veremeyebilirim ishal olduğu için ilaç kullanıyor 4-5 gündür kedim

Feridunn

@Berrefılizzz dıar ilacın adı sizinki ?

Feridunn

Besin kaynaklı ishalleri için kullanıyoruz fakat kedilerim aşırı korkuyorlar ilaçtan vermek onlara çok zor oluyor karanfil kokulu bir de hiç sevmiyorlar

Iceoglan

İp çok tehlikeli, kakasını kontrol edin çıkmazsa mutlaka veterinere gidin. Ölümcül sonuçlar bile doğabiliyor Allah korusun