Brit Care Mi Felicia Mı

bu ay n&d alacak gücüm olmadığı için iki marka arasında kaldım hangisini önerirsiniz

11 CEVAP

Zeynepulku

İkisinin içinde de et yok ama bana brit care bi tik daha iyi geldi tahıl oranı daha az bunun sebebi de meyve ve sebze olması içinde.

Nisalily

Brit care

mystic fiyattan dolayı içime bir türlü sinmiyor başka önerebileceğiniz n&d den bir iki tık düşük fiyatlı mamalar var mı royal canin hariç

Ozge00

Sanabelle, golosi, profine
hangisi bütçenize uygun bilmiyorum, siz seçin :D

Ozge00

Cok seçenek yok yani, mamalar aşırı pahalandi.

gulyesilyurt

Sanabelleyi de eleyelim bence kanatlı eti yazıyor ne eti olduğu belli bile değil çok ucu açık :D profine olabilir katılıyorum. Yinede mystic'in içeriğini daha çok beğeniyorum. Ama endişelenmekte haklısınız hiçbirimiz yüzde yüz emin değiliz..

Zeynepulku

Matisse ve golosi içinde et var bu mamaların

Bikedi

Simdi fiyatlarina baktim. 1.5 kilosu 90 civarinda ama 10 kilosu 250 civarinda. Bu ne kadar abarti. Hadi kilo basina 5_10 lira farketse neyse. 25 lira fark olabilir mi?? Yuh artik.

gulyesilyurt

Brit care markasının missy ve cocco çeşitleri et içeriyor. Lilly ve Sunny isimli çeşitleriyse et içermiyor. Kullanıp memnun olanlar var lakin brit'in içinde diş macunlarinda kullanılan insanlar için bile zararlı bir madde kullanılmış o yüzden ben tercih etmedim. Feliciada hiç et yok zaten onu alırsanız tavuk ve cigerle desteklemeniz gerekir. Mystic de deneyebilirsiniz aklınıza yatarsa.

gercekten asırı pahalı mamalar 10 kglık n&d aldım yapacak bir şeyim yok artık kendimden kısıp ona vereceğim bazen çok zoruma gidiyor yemesi gereken şeylerin bu kadar pahalı olması ucuz mamaların içinde et yok ve kediler etçil hayvanlar çok üzülüyorum bu duruma

zibityus

brit care tahılsız mamalar var nasıl et olmaz içinde, ben brit fresh denicem bu ay