Kedi Gezdirme

Selinn_Loraa

Merhaba :) bazıları kedilerini tasmayla gezdiriyor. Sizce bu iyi birşey mi? Geçen arabalardan veya insanlardan korkmaz mı? Siz ne düşünüyorsunuz, şimdiden çok teşekkür ederim❤ hoşçakalın...

3 CEVAP

Hafii

Benim kedim uzun yıllar dışarıda yaşadığı için arada dışarıyı özlüyor kapıya gidip ağlıyor. Bel tasmasıyla gezdiriyorum hatta kendi gezmediği için mırıldanıyor bana. Kediniz hiç dışarı çıkmadıysa dışarıyı özleme gibi bi durumu da olmaz ve dediğin gibi korkabilir. Bu yüzden bence gerek yok. Dışarıdan pire vs kapma olasılığı da var ama dış paraziti düzenli yaptırırsanız sıkıntı olacağını düşünmüyorum bir de ben ek olarak elma sirkesiyle siliyorum tüylerini

Mila__kedi

veterinerimiz aşı takvimi bitince d vitamini alması için çıkartılabilir demişti

Selinn_Loraa

@Hafii bende gerek duymuyorum, zaten 4 tane kedimi birden tasmayla gezdirmem galiba imkansız :)