Yardımcı Olurmusunuz ?Hangi Kumu Daha Çok Önerirsiniz

Gamsem

Anket

Mırmır
(5 oy)
Vancat
(3 oy)
Reflex aktif carbon
(16 oy)
Toplam (24 oy)

3 kumdan hangisi daha iyi

8 CEVAP

Ozge00

Aktif karbonlu olan daha iyi, biraz pahalı ama

vancat katiyen önermem, çok toztuyor ve koku hapsetmesi bence biraz sıkıntılı diğerlerini denemedim bilmiyorum lakin youtube videolarına bi bakabilirsiniz

Reflex Aktif Karbon kullanıyoruz bizde tavsiye ederim kesinlikle :)

emellkya

ben mırmır kedi kumunu alıyorum pudra kokulu olanını memnunum koku problemi yaşamadım kumunu gün içerisinde temizliyorum sürekli

Gamsem

Teşekkürler cevaplarınız için☺️

ballokumu

Mırmırı abartısız 1.5 sene kullandım extra güçlü aktif karbonlu olanı. Fena değildi ama reflex aktif karbon abartısız 3 kat daha iyi. Van cat kullanmadım

Deliladilan

2 yıl boyunca kullanıp da aşırı memnun olduğum reflex aktif karbonluydu fakat fiyatlar ve bütçe malumunuz... Sanicat ince taneli deneyeyim dedim üzerinde active yazıyor açık mavi paket ve açıkçası bir daha reflex alma gereği duymadım. 10 lt olan özellikle uzun süre gidiyor gerçekten. farklı marka denemek isterseniz tavsiyemdir.

vancat katiyen önermem, çok toztuyor ve koku hapsetmesi bence biraz sıkıntılı diğerlerini denemedim bilmiyorum lakin youtube videolarına bi bakabilirsiniz