Kedimin Vücudunda Yaralar Çıkıyor

Merhaba kedim de iki ay önce tüy dökülmesi ardından yaralar çıkmaya başladı egzama tarzında. Veterinere defalarca gitmeme rağmen geçmiyor. Hypoalerjenik mama almamı söyledi. Britcare premium hypoalerjenik mama hakkında ne düşünüyorsunuz?

17 CEVAP

Warriorsans

Bariz bir şeye alerjisi var yada bir cilt hastalığı yaşıyor. Yaraları çok kötü durumda bu şekilde devam edemez yazık hayvana. Doğru düzgün bir tedavi uygulanmalı, alerjisi varsa alerjisi olan şey kesilmeli doğru mama seçimi yapılmalı. Geçmiş olsun lütfen ilgilenin elinizden geleni yapım hayvancağaz çok kötü görünüyor ayrıca iyice kaşırsa daha kötü olacaktır

Emin olun en iyi şekilde ilgileniliyor ve bakılıyor. Şuan hiç bir problemi yok. O fotoğraf farkındaysanız 2020de yüklenmiş ve güncelleme amaçlı tekrar ettiğini ama egzama ilacıyla iyilestigini yazmışım. Zaten veteriner de egzama veya alerji demişti fakat bişeye alerjisi çıkmadı.