Kedimin Vücudunda Yaralar Çıkıyor

Merhaba kedim de iki ay önce tüy dökülmesi ardından yaralar çıkmaya başladı egzama tarzında. Veterinere defalarca gitmeme rağmen geçmiyor. Hypoalerjenik mama almamı söyledi. Britcare premium hypoalerjenik mama hakkında ne düşünüyorsunuz?

17 CEVAP

Minikmuezza

Tamda ense damlasi yapilan bolgede bunla ilgili olabilirmi?

Zeynepulku

Başka bir vet hekime götürün yukarıda bir arkadaş demiş ense damlasının olduğu yerde diye evet belki bu yüzdendir. Parazit damlasının markasını değiştirin alerji yapıyor olabilir

Berrefilizzz

Biri felicianinkini kullanmış sorun yaşamamış

Berrefilizzz

Geçmiş olsun inşallah iyileşir Minnoş

Minikmuezza

Neden boyle oldu ? :(

Parazit damlası olalı çok oldu onla ilgili olduğunu düşünmüyorum. ☹️ Ben hemsireyim malum covid sebebiyle sürekli nöbet tutuyorum ve evde çok duramıyorum yalnızlıktan stres kaynaklı olduğunu düşünüyoruz ???? tam gececek gibi oluyor yine artıyor çenesinde ve yanağında da var

Zeynepulku

Aynen dediğimiz gibi stres kaynaklida olabilir yara olan kısmı temiz tutmakta fayda var. İçinde gerçek et olan kaliteli -acaba orijen nd- gibi mamalarin kuzu veya balık etkilerinden verirseniz biraz daha azaltabilir.

Zyno

Çok üzüldüm inşllah buraya iyileştini de söler bizi sevindirirsiniz inşllah.

Bı kaç forumda aynı şikayeti olanlar brit care kullanıp memnun kalmışlar sipariş verdim deniycem eğer ise yaramazsa diğer kedime veririm onu sütlüye dediklerinizden denerim bı de çok teşekkür ederim ????????

Söylerim tabiki de inşallah iyileşince

Berrefilizzz

Kedinizin yaşı kac

14 aylık

Hilalkaya3435

Merhaba mama işe ysradı mı

Merhaba arkadaşlar. Mamayı kullandim ama uzun bir sure yaraları geçmedi. Havalar soğumaya başlayınca tamamen geçti. Fakat bu sene yine tekrarlandı egzamaya bağlı olduğunu düşünerek ilaç bilgime de dayanarak bu sefer veterinere götürmedim ve egzama kremi sürdüm, temiz tuttum kaşımasını engelledim ve 3 gün içinde geçti.

Palyaco

Dr animal health tüm bölgeye sikin hergun uygulayın hem göz hem kulak hem deri için kedinizin derisine gelicek şekilde puskurtun