Hangi Marka Mama Kullanıyorsunuz

Mila__kedi

kedinize hangi mamayı kullanıyorsunuz

14 CEVAP

Berrefilizzz

N&D

alabalik32

Proplan Original Kitten

Reflex kısır kedi maması kullanıyorduk. Prochoice geçtik

Minikmuezza

Felicia advance karisik

millie

Biz çiğ beslenme denedik ama asla kabul etmedi.Şuanlık golosi

suledoruk

N&d

Zeynepulku

Nd kisirlastirilmiş su an ama yakında acanaya gececegim sonra da çiğ beslenmeye

Azra00

Mystic kısır

Latahzen27

Reflex yawru somon karışık

Royal Canin Kitten

saideisilay

Royal Canin Kitten tabi ki, yaş mama da kuru mama da

Buketbayraktar

Brit care yavru kedi maması kullanıyorum memnunum gayet severek yedi bütçeniz çok değilse tam bir fiyat performans maması içeriği de gayet iyi. Bazı kediler beğenmemiş ama bizimki hiç yadırgamadı cefakar sokak çocuğum :)

ballokumu

Nd kullanıyorum vazgeçemiyorum taurin eklemelerinden ve gdosuz oluşundan aşk yaşıyorum

Mila__kedi

bizde nd kitten tavuk narlı olanı kullanıyoruz