Kanlı Kusma

Deliladilan

kedim ilk defa damar benzeri kan parçacıklı beyaz köpük kustu. bugün iç parazit hapı yutmuştu. alakası var mıdır? daha önce parazit kusan kediye şahit olmadığım için bilemedim fakat ilk tablet yutuşu değil kendisi 4 yaşında. dün yeni bir mamaya geçtik ondan olabilir mi?

5 CEVAP

Mila__kedi

bir çok nedeni vardır ilk tablet değil diyorsun belki mamayı beğenmedi veterinere götürsen daha iyi olur

Mila__kedi

belki o parçalar yaş mamadır

gulsundusmez

Sindirim problemi gibi görünüyor mama değişimi etkiler parazit değildir

gulsundusmez

Kedilerinize iç dış paraziti ya damla ya iğne yaptırın tablet falan yutturmayın bence :/

Deliladilan

teşekkürler cevaplarınız için :(