Açık Yaş Mama Ne Kadar Dayanır?

Bulutcemre

Migros indiriminden mırmır yaş mamadan aldım ama 400gr ve benim 7 kiloluk oğlum bile 24 saat içinde bitiremez o yüzden bugün açalı 2.gün olacak sizce vermeli miyim,bozulmuş mudur? Zaten hepsini yiyemediği için sokaktaki kuzularla paylaşıyoruz mamamızı ama bozulduysa onlara da veremem.

3 CEVAP

Zeynepulku

Bence buzluğa atin bozulabilirm yiyeceği zaman bir gece önce buzluktan çıkarır verirsini

Succubus

Ben buzdolabında ağzı kapalı sakladığımda veriyorum. Zaten açtıktan sonra 24 ila 48 saat içinde tüketin yazan kaynaklar da var. Son olarak onlar da seçicidirler bir gariplik fark ettikleri anda zaten yemezler, ben bir sıkıntı olacağını sanmam. Ama dediğim gibi hava almadan buzdolabında sakladıysanız verin.

Bulutcemre

Arkasında 24 saat içinde tüketin yazıyor