Pomerian Bakıyoruz Napalim 4 Aylik

gurkanse

4 aylik pomerian köpeğinize bakamadigimiz için vermek istiyoruz. Biz alırken 15bin, 10 bin de bakımları aşıları tuttu. Bunu kime verebilirim ücreti mukabilinde?

15 CEVAP

Gulsahka

İyi de 10 bin TL ne gibi bakımı olabilir. Sarayda mı bakılmış hayır ayrı bir villa mı inşa ettiniz köpeğe?

ZehraBulutt

15 bin mi o paraya öküz alırız demek istiyorum. Allah akıl fikir versin gerçekten ya, barınakta onca cins köpekler varken, köpek bile denemeyecek bir oyuncak ayıya bu kadar para verip, üstüne bu iğrenç ticareti desteklemişsiniz. O parayla sokak hayvanları için neler neler yapabilirdiniz. İnşallah satamazsınız da size ders olur.

Gamsem

Küçük ırklar genelde gürültücü ve yaramaz olurlar çok sakinleşmezler .sakinleşen orta ve büyük ırklardır onlarında hepsi değil ama pomerian terier vs yapısal olarak böyleler

Zeynepulku

Beyefendi kendi kedinizi nasıl sahiplendiniz ?

gurkanse

Desteklemediğini biliyorum ama bir kere satın almış komşum ve pişman olmuş, ben bu konuda fikir almaya çalışıyorum. Bir de bu köpek çok yaramaz. Bu ne kadar sürer,? Örnek olarak 1 yaşına gelince sakinlesirmi

Succubus

kaldı ki bir de satın aldım, masrafı da bu tuttu; zararım çok olmasın diye satmaya çalışıyorsunuz

Zeynepulku

10bin bakım aşı mi? Waow

Erogluekiin

Burası hayvan satışlarını destekleyen bir site değildir.

Berrefilizzz

Evet 1 yaşından sonra sakinlesiyor

ZehraBulutt

Pardon komşunuzunmuş, aynı sözleri onun için söylüyorum o zaman siz üstünüze alınmayın lütfen. Eğitime gönderebilir komşunuz ama küçük ırklar böyle sinir bozucu olur genelde maalesef, eğitilebilirlikleri de çok fazla değil bildiğim kadarıyla.

ZehraBulutt

İşte köpekler hakkında hiçbir şey bilmeden, çocuğa oyuncak diye köpek alınca böyle oluyor maalesef.

Berrefilizzz

@vegastories instada bu profile bakın bu cinsle ilgili tüm soruları yanıtlamış öne cikanlarda

gurkanse

Malesefki hiç sevmediğim bir durum, çok eski komşum olduğundan yardımcı olmaya çalışıyorum. Bana kalsa da sahiplenmek varken satın almak neden!?!?! Onca sokak hayvanı varken hemde sırf görüntüsü iyi diye ya da çocuğu onu istedi diye almak çok saçma. Zaten satışla alakalı bişey de bilmiyorum. Nedir ne değildir diye öğrenmek için yazdim

Minikmuezza

O parayi kimse vermez.bence sembolik olarak kotu niyetli kisilerin eline dusmemesi acisindan 2bin 3 bin gibi rakamlara vermeye calissin aile olsun bekarlar satmak icin alabilir

gurkanse

Bakımları ne yapmış bilmiyorum artık aşısı, maması yatağı vs ne almışsa. Fiyat konusunda da bilgim yok.