Kedimin Burnundaki Nokta

Luluescan

merhaba herkese, fotoğrafta da görüldüğü üzere kedimin burnunun üzerinde siyah bir nokta var. bu nedir sizce? elimle çıkarmaya çalıştım ama çıkmadı.

5 CEVAP

Bence o kedi aknesi,mama ve su kabın plastik mi? Oda yapabiliyor çünkü

Zeynepulku

Yara kabuk tutmuş olabilir

Luluescan

hayır. en başından beri ikisi de porselen aslında

Tengu

kedi aknesi yada yaraya benzemiyor bence nemli bi bezle silin belki sümüktür eşfleğfğep geçerse yüksek ihitmal sümüktür bu arada

Luluescan

bugün veterinere götürdüm. hastaneye gittiğinde bir anda iyileşirsin ya öyle oldu. bi' baktık, o siyah nokta gitmiş hahah fotoğraftan gösterdim de akne dedi. bazı kediler suyu her yerine bulaştıra bulaştıra içerler, ondan olabilir dedi.