Fasulyelere İşemiş

Ayben02

Arkadaşlar babam kuru fasulye almıştı annem de daha ıslak olduğu için bez çuvala koyup ağzını açık bırakmıştı sonra kedilerimden biri mutfağa geldi çuvalı kokladı oynamaya başladı bende eğildim baktım ki cuvalın bir kısmı sarı ve aşırı kötü kokuyordu kedilerimin çiş yapma ihtimali yok çünkü o gün mutfağa hiç gitmediler çocuk odasindalardi kapı kaplıydı bir de dışarı çıktılar sürekli evimize giren kızgınlığa girmemiş erkek kedi var o çişini yapmış olabilir mi yapmışsa da babam duysa beni mahveder çünkü 10 kilo kuru fasulye ben napıcam

2 CEVAP

Ayben02

Anladım teşekkür ederim

ZehraBulutt

Evet eve giren kedi işemiştir sizinkiler mutfağa giirmediyse. Yazık olmuş fasulyelere. İşediği kısmı atın, kalanı da başka çuvala aktarın. Pişirmeden karbonatlı sıcak suda bekletir iyice yıkarsınız, geçmiş olsun.