Kedim İshal Oldu Ne Yapmam Lazım?

harikayanadur

kedime hills konserve mama vermiştim ve şimdi kedim 2 saatte 3 defa tuvalete çıktı ishal ne yapmam lazım?

19 CEVAP

harikayanadur

70 gr konserveyi ikiye bölerek sabah akşam şeklinde verebilirsiniz öğlene de kuru mama olabilir.

tika_waylan

Aynen en iyisi gun icinde 2ye bolmek. Ben pek yas mama vermiyorum kendim yas mama yapiyorum aka yemiyor gerci sokaktakiler nasipleniyor. Yas mamalarda koruyucu katki maddeleri oldugu icin cok vermek istemiyorum zaten cok obur bir kedim var ama nedense evde yaptigim tap taze katkisiz yas mamaya gelince o oburlugu gidiyor:(
Buzdolabina koymak gerekmiyor aslinda acilmadan konserveleri disarida tutuyorlar petshopta ama ben de buzdolabina koymak istiyorum hep et sonucta ama marketlerdeki petshoplardaki veterinerlerdeki yas mamalar hep disarda raflarda

dollfacepersian

Tika_Waylan
Doğal ,tahılsız ve yapay koruyucu içermeyen kuru mamalar olduğu gibi yaş mamalarda var. Benim bildiklerim Brit Care,Gimcat,Sapphere,Ultimates,Animonda Carny Ocean,Dr. Clauder' Selected Pearls. Bunlar hakkında daha fazla bilgi için Kedili Bir Hayat ve Kedimle Öğreniyorum adlı bloglara bakabilirsiniz

harikayanadur

dollfacerenpersian sitede gemon pate kitten tavuk püre dikkatimi çekti 100 gr ve içinde et ve et ürünleri %80 (minimum %20 tavuk eti) ibaresi var ve hiç yorum görmedim bu markayla ilgili sizce nasıl denenebilir mi. gimcat kitten getirttim üzerinde 8 aydan büyük kediler için yazıyordu o yüzden dolapta bekliyor.