Kedimi Cumartesiye Kadar Nasil Sakinlestirebilirim?

Bikedi

Merhaba kedimiz 6 aylik erkek. Bir kac gundur tuhaf tuhaf bagiriyor. Balkondan disaridaki disi kedilere ciyakliyor(ecet ciyakliyor) veterinerimiz cumartesi gunu kisirlastirmak icin gun verdi. Oyalamak icin oyun oynuyoruz ama engelli oldugu icin hemen yoruluyor. Uzanip tuhaf sesler cikariyor, ya da balkonda kiz kesiyor. Ne yapayim? Evde antistres macun var versem mi bilemedim. Asabilesti dogal olarak eve sigmiyor ne yapacagimi sasirdim.

13 CEVAP

Bikedi

Daha once yolculul oncesi vet tavsiyesiyle vermistim. Gece vereyim bari. Geceleri daha farkli makamlarda uzun hava soyluyor...

Zeynepulku

Verebilirsiniz daha ince kullanıp problem yasamadiysaniz. Başka bir şey yapamazsınız dayanacaksiniz 2 gün :/

Zeke

:D ya yeriiim kız kesmelere başlamış erkenden
Erkeklerin bu durumda sevimli olduğu tek hal ajsjsjd

Succubus

evet hiç kolay değil. insan nasıl zaman geçireceğini şaşırıyor. yalnız bunu söylemek istemesem de, kızgınlık dönemi bittiğinde kısırlaşması kediler için daha sağlıklı. veterinerle zaman konuştunuz belki ama ya arkadaş hala bu halde olsa da ameliyata girecek mi?

sforselin

Erkek kedilerde kızgınlığın bitmesinin beklenmesine gerek yok. Dişi kediler için geçerli bi durum bu.

Succubus

Tamamdır ben hiç erkek kedi bakmadım. Kızgınlık döneminde problem olmadığını bilmiyordum üzgünüm ????

Succubus

Bir de spamlemiş gibi oldum ama emojiler???? Olarak çeviriliyormuş, çok gergin göründü cevabım

Selinn_Loraa

Bence verin, gerçi ben biraz geç cevap yazdım. Yarın kısırlaştırmak için götüreceksiniz değil mi? Hadi bakalım, şimdiden geçmiş olsun. Çok sevin benim yerime :)

Bikedi

Tesekkur ederim hepinize. Yarin buyuk gun!!

Bikedi

Ben de sevimli bulmak isterdim ama cok yipratici bir durum hem onun icin hem benim icin:(

Bikedi

Sucubbus veterinerle kizginlik belirtileri gosterince yani birkac gun once gorustum. Hatta kedimi de goturdum muayene de etti hic oyle birsey demedi.

Bikedi

Bu gunu daha sakin gecirdik belki de cikmistir kizginliktan. bu gun sakin sakin dolandi, yatti. Bakalim yarn olsun. Sitrese girdim...

Bikedi

Tesekkur ederim ilgolendiniz yine de.