Udi Hindi Yağı Şifamız Oldu

elif8790

Merhaba arkadaşlar
Bahçedeki kedilerimiz 2 ay çok ağır hasta oldular,alt üst solunum yolu enfeksiyonu ve birkaç hastalığı ayni anda yaşadılar, iyileşen kardeşinden yeniden kaptı.
Aşırı öksürük, hapşırma, gözler kapandı, iştahsızlık, burun ve ağız akıntısı..
3 farklı veteriner gördü, klinikte yattilar ,çıkınca uzun zaman evde tedavileri devam etti.
Tüm sağlıkçılara saygım sonsuz,veteriner hekimler ise kalbimde sağlıkçılar katagorisinin zirvesinde..

Arkadaşlar uzun ilaclar,antibiyotikler kullandık, ama İBB den emekli bir veterinerin tavsiyesi üzerine ,sabah aksam 3 gün udi hindi yağı icirdim,bin şükür cok faydasını gördük.

Böyle hastalik yaşayan varsa veterinere danışıp kullanabilir,çok faydaliymis,bebeklerde bile kullanılıyomuş.

Ben hastalık sürecinde maddi manevi tükendim arkadaslar,ne kendimi verip gece uyudum,ne doğru düzgün bisey yiyebildim,etkiledi beni.

Bunu da tavsiye ve fikir amaclı yaziyorum, ben faydasini gördüm Allahin izniyle.
Tabi veterinere danışarak vermenizde fayda var.

Yavrularımızın ömrü uzun ve sağlıklı olsun inşallah.

5 CEVAP

Berrefilizzz

İshalede iyi geliyor mu acaba

elif8790

Onu bilmiyorum ama öksürük ve grip kesildi. Bebeklerde de öyleymiş zaten.

Gelyahron

Piyasada farklı markalarda var, siz hangisini kullandınız?

elif8790

Daruş Şifa diye bi marka.
Biz evde de ilaç ya da deterjan gibi kimyasal kullanmıyoruz. Bunu da babamın burun tıkanıklığı için almıştık.

Bikedi

Tesekkurler aklimizda bulunsun.