Kablo Kemirme

sekerfare21

Kedimde son zamanlarda artan bir kablo kemirme huyu başladı. Vazgeçirmek için neler yapıyorsunuz? Şarj aleti almak çok sorun değildi ama internetin fiber kablosunu kemirmesi çözüm aramaya itti.

3 CEVAP

Bikedi

Kablolara biberiye yagi veya viks surun. Kokusundan nefret ederler.

sekerfare21

Sprey tarzı bir şey var mıdır? Yağlı şeyleri çıkarmak da zor olur.

ElifHJ

Kabloların pati attıklarında yetişebildikleri kısmına çift taraflı bant yapıştırabilirsiniz. Hissiyatını sevmedikleri için ısırmayı bırakıyorlar