Yardım Eder Misiniz Lütfen

AdaMira

Köpeğim son 1 haftadır gece gündüz sürekli olarak uluyor. Ve şu sıralar yemek yemiyor akşam koyduğumuz yemek sabah tabakta hiç ellenmeden duruyor. Canı isterse 1-2 şey yiyor. Neden uluyor olabilir rahatsız edecek kdar uluyor artık

5 CEVAP

Kppeginizi duzrnli yuruyuse cikarin ve uzun yuruyusler olsun enerjisini atsin ve yrmegini koyun onune yarim sat bekleyin sonra kaldirin ertesi gun yine koyun ayni saatte yine yatim saat sonra kaldirin.en sonunda yiycektir. Kopekletin onunde devamli mama olmaz mama saati olur.onlarda bu saate alisir.uluma sorununu enerjisini attiginda cozumlemis olacaksiniz

Goupe

Ezan okunduğunda oluyorsa o tüm köpeklerde vardır.

Gizema

köpeğiniz size küsmüş ya da sizi istemiyordur yani köpeğe bakamıyo ola bilirsiniz düzenli gezdirdinizmi mamasını düzenli verdinizmi düzenli oynattınızmı onu mutlu ettinizmi

AdaMira

Hayır ezan okunduğuda değil. Sürekli olarak

AdaMira

Teşekkür ederim