Kızım 5 Aydır Mantar Tedavisi Oluyor!

Elifaydin35

Arkadaşlar lütfen yardım edin, götürmediğim veteriner kalmadı, sürekli tedavi süreci.... Bugün yine partisinde 3 adet mantae çıktı. Lütfen aynısını çocuğunda yaşayıp kesin çözüm önerisi sunacak olan var mı?

10 CEVAP

Zeynepulku

Temiz tutmak çok önemli o bölgeyi. Tuyleribuuznsa keatirmeniz iyi olur ama bunu yaparken bir vet hekime danışın

ElifAlan

Foto varmı mantar hastalığında cilt kuru oluyormu?Bizde tüy dökülmesi ve cilt gerilip kuruyor.Önerebileceğin ilaç varmı bide ????

Ayben02

Benim kedime de bir haftadır mantar teşhisi kondu bugün ikinci tedaviye gittik ama hala kasinmasi falan var bir hafta sonra tekrar gidicez inşallah geçer ama sizinki neden bu kadar uzun sürmüş anlamadım

elifozzdemiir

mantar cok sancili bir surec biz de tedavi goruyoruz su an ama ecosin adli bir ilac var veterinerinize sorarsaniz oncesi sonrasi fotograflarinda baya etkili oldugunu gormustum

elifozzdemiir

bence bir de ecosin"i deneyin ben de baya arastirmistim hicbir zarari yokmus @ecosin.efer instagram sayfasi bi bakin derim ayrica ben de asi yaptirmistim biraz arastirdim bagisiklilik dusuruyormus

ZehraBulutt

Veterineriniz ecosin satmadığı için kendinin para kazanabileceği tedavileri dayayıp durmuş. Ecosin kullanıp da sonuç almayan yok nerdeyse lütfen deneyin siz de.

ZehraBulutt

Ayrıca mutlaka bağışıklık için takviye kullanın, mantar bünye zayıflayınca çıkar. Veda phytomins, immunex, ya da lysine kullanabilirsiniz ama birini seçip kullanıp hepsini birlikte değil.

Elifaydin35

Ecosini internetten çok duydum, ama veterinerimiz buna gerek olmadığını söyledi, mantar iğnesi olduk 3 tane zayıfladı iyice, geçmeyince ketoral şampuan ve vitamin takviyesine başladı ama şampuanla yıkandıktan sonra daha çok çıkmaya başladı gibi oldu, süreklilik önemli dediler şampuan bitti mantar bitmedi.
Veteriner değiştirdik,Crystalinn ve onlarca krem verdiler, hepsinin ismi duruyor isteyen olursa atabilirim. En son fito diye bir krem kullandık geçer gibi oldu sonra yine aynı....

Elifaydin35

Çok teşekkür ediyorum ecosin deneyeyim bir de

Elifaydin35

Dilinize sağlık hepinizin. ????????