Yaş Mama Önerisi?

elifkonakci

Kedime yaş mama olarak Purina Proplan Nutri Savour Somonlu yaş mama veriyordum. Ama kedim yiyince ishal oldu. Sonra Gourmet Gold Kıyılmış Sığır Etli aldım. Ama onun içinde %4 et olduğunu görünce onu da vermeyi bıraktım. Kedim yaş mamayı çok seviyor ama hangi yaş mamayı alsam bilmiyorum. Sizin kedilerinizin sevdiği ve et içeriği çok olan yaş mama markası önerebilir misiniz?

3 CEVAP

Berrefilizzz

Gimcat

Ysmnn

Gimcat gourmet gold kullanıyorım ama nd yaş mama ve schesir de iyi

elifkonakci

Çok teşekkür ederim, cevaplarınız için.