Kedimi Tuvalete Alıştırmak İstiyorum

gayelise

Arkadaşlar kedilerimin biri bir buçuk yaşında diğeri 4 aylık klozete alıştırmak istiyorum ama bir sonuç alir miyim ne kadar sürede alışırlar daha önce deneyip sonuç alanlar varsa bilgi verebilir mi

3 CEVAP

Succubus

Ben denedim, o da nefret etti ben de. İlk olarak delik belli bir büyüklüğe geldiğinde tepki olarak çiş ve kakasını tutmaya bu yüzden de daha az yemeye ve su içmeye başladı ve bu yüzden bıraktık biz.
Ama evin bu sürede pislenmesi ve evde 2. Bir tuvalet yoksa sizin yaşayacağınız sıkıntılar dışında kedinizin sağlığını kontrol etmek için çiş ve kaka takibinin zorlaşması gibi bir probleminiz de olacak eğer başarılı olursanız. Ayrıca bazı kediler dengede duramadığı için klozetin içine basma alışkanlığı da edinebiliyorlar bu da aklınızda olsun. 4 aylık kedinizde bu problem çok büyük ihtimalle olacak. Evin içinde kendinizi de risk altına sokabilirsiniz bu yüzden.
Bir de sifon çekilmeden bekleyen kedi çişi kokusu kadar iğrenç bir şey yok arada arkadaşımın kendisinden biliyorum.

Ayseenur10

Evet çok haklı kedinizin kaka ve çiş durumundan sağlığıyla ilgili bilgi ediniyorsunuz. Ayrıca yine bu sitede biri klozete alıştırmaya çalışırken kedinin idrarını çok tutması nedeniyle idrar yolu problemi yaşamıştı gerek yok bence

gayelise

Anladım teşekkürler onların sağlığı önemli sonuçta