Durumu Kötüye Gidiyor Lütfen Yardım Edin.

Daha önce kardelen den bahsettim ve ona burdan yardımcı olanlar oldu çok şükür. Boğazında ki kesik iyileşti ama Kardelende sinirsel problemler başladı. Başını düz tutamıyor sağa dönük tutuyor. Kendi etrafında saatlerce dönüyor. Sürekli düşüyor. Yönünü bulamıyor. Beyin de veya arka kulakta ur var muhtemelen. Şuan ki tedavisinin sadece günlük ücreti 150 tl, ki bir hafta sonra MR ( 1.000 tl ) sonra da ya daha uzun bir tedavi veya ameliyat olacak. Her şık oldukça yüksek miktarda ki ödemelerle olacak . Yardıma ihtiyacım var. Dileyene whatsap üzerinden detaylı bilgi, vet bilgisi, video foto vet ibanı vs herşeyi kanıtlarım. Kardelen benim şahsi kedim değil SOKAK KEDİSİDİR.

26 CEVAP

izelizl

Lütfen instagramda günlük 500-1000 arası kişiye takip isteği atın, herkes görsün.. Zamanınız yoksa bende yapmaya çalışayim sizin iban bilginizi yeni bir instagram hesabında paylaşarak. Çok hızlı ulastirmamiz lazım, durumu iyi olan insanlar illa ki denk gelir o isteklerden

izelizl

Her kediye yardım eden farklı bir kitle vardır bizde bir kitle olusturmaliyiz kac milyon instagram kullanıcısı var sonucta herkes minik bir destekte bulunsa bütün hayvanlarimizi iyileştirmeye yeter bu hepimizin sorumlulugu

cerenimo22

Çok zor değil 50 kişi sadece 20 tl destekte bulunsa mr ücreti çıkacak

sevvalyelen

Daimi gittiğiniz bir veterinerse en azından sadece malzeme ücreti almaları için konuşsanız? Belediye veterinerleri de ilgileniyor ama tabii insan bazı durumlarda güvenemiyor.
Umarım mezun olduğumda ben böyle hayvanlara yardımcı olabilirim.
Allah yardım etsin.

Zaten dip fiyatlarla ödeme alınıyor işçilik almıyorlar. Onca enjeksiyon malzemesi 2 ayrı serum vs hepsinin dip fiyatı günlük 150 tl tutuyor. Ayrıca MR nerdeyse 3-5 yerde olan bir işlem. Onu zaten mecbur kendi hekimim dışında bir yerde yapıcam. Kimsenin de orda bana indirim yapacağını düşünmüyorum. Belediye ye gelince ben asla ama asla oraya bir canı vermem. Bunun canilikten farkı yok. Ben aksine ordan hayvan çıkarmaya çalışıyorum. Keza içerisi ölüm pazarı. Hele ki kardelen gibi bi sarsıcı harekette komple engelli kalma riski olan bir canı belediyenin paldır küldür çalışan kasap vetlerine asla götürmem.

Siyammm

Samimi soyluyorum veterine olsam karşımdaki param yok dese hesabı yarıya indirirm yine yetmiyo dese malzeme parası alırım heralde göre göre alışmışlar keşke o veterinerde el emeğini almayı verseymiş obur tarafta alsaymïş

Minimesi

Güncell

Minimesi

Güncell

Minimesi

Güncel

Siyammm

Güncel

Zukooo

Güncel