Durumu Kötüye Gidiyor Lütfen Yardım Edin.

Daha önce kardelen den bahsettim ve ona burdan yardımcı olanlar oldu çok şükür. Boğazında ki kesik iyileşti ama Kardelende sinirsel problemler başladı. Başını düz tutamıyor sağa dönük tutuyor. Kendi etrafında saatlerce dönüyor. Sürekli düşüyor. Yönünü bulamıyor. Beyin de veya arka kulakta ur var muhtemelen. Şuan ki tedavisinin sadece günlük ücreti 150 tl, ki bir hafta sonra MR ( 1.000 tl ) sonra da ya daha uzun bir tedavi veya ameliyat olacak. Her şık oldukça yüksek miktarda ki ödemelerle olacak . Yardıma ihtiyacım var. Dileyene whatsap üzerinden detaylı bilgi, vet bilgisi, video foto vet ibanı vs herşeyi kanıtlarım. Kardelen benim şahsi kedim değil SOKAK KEDİSİDİR.

26 CEVAP

AsenaTuncay

Neden bu haldeki sokak hayvanını tedavi edecek veterinerler yok bu ülkede? Paran yoksa "elimden birşey gelmez" diye ölüme terkediliyorsun, bunlar evimizin kedisi köpeği değil işte, yardıma ihtiyacı var yaşamak için çok mu zor müdahale etmek. Bıktım bu düzenden...

Erogluekiin

Güncel

Acilll...

Esila46

Bu veterinerler de neymiş beee... Fiyatlara bak. Zalimliktir bu ..!!!

Zukooo

Ben de kedimin tedavisini burdaki güzel kalpli insanlar sayesinde yaptırdım. Paranın bulunabileceğine inanıyorum. Yukarıda kalsın lütfen

Zukooo

Bir de şuan elinizde toplanmış bir para varsa ya da olduğunda paylaşın çünkü insanlara bin lira diyince gözlerine büyük geliyor ve toptan yardım etmekten vazgeçiyorlar. Arkadaşlar böyle durumlar atacağınız 10-15 lira dahi damlaya damlaya kocaman bir göl oluyor ve bir can kurtuluyor. Lütfen az da olsa elimizden geleni yapalım.

Selinn_Loraa

İnşallah iyileşir Kardelenimiz☺❤ gerçekten o kadar acımasız ve vicdansız veterinerler var ki. Bir iki lira fazla alacağım derdinler. Sahipsiz bir çocuk sonuçta, bir iyilik yapsa ne olur sanki? Ameliyatı parasız yapıverse, veterinerin hayatını çok mu etkiler? Keşke böyle veterinerler de olsa, keşke sadece para için yapmasalar bu işi :(

Karameeell

Canim @haytap başvur instagramda

ilkim2410

İnşallah iyi olur kardelen:(

İnstagramdan da ilanlar açtık ama hiç dönüş yok insanlar fipli kedilere öncelik tanıyor haliyle o yüzden kardelene sıra gelmiyor. Lütfen çevrenize, varsa okul ve iş yerinize, sayfalarınıza durumu yazar mısınız ? Beyin hasarı gittikçe artıyor

Güncel :(

AnneRoss

Lütfen up :(

Günlük tedavisi 150 tl en azından günlük tedavisi için az çok demeden bana yardım edin ne olur. Sinirleri git gide kötüleşiyor. Ayakta duramaz oldu

Esila46

Yardım lütfen .. up

Erogluekiin

Güncel