Kedimim Cinsi Nedir?

geceem

Sizce tam olarak ne arkadaşlar?

5 CEVAP

Berrefilizzz

Bombay diye düşündüm

ZehraBulutt

Bombay değil, siyah sokak kedisi. Her siyah kedi bombay değildir.

Zeynepulku

Bombay bayiliyorum boyle sipsiyah kedilere çok guzel gozukuyorlar

sekerfare21

Bombay Turkiye’de yok diye biliyorum ben. Ozellikle sokakta olacagini hic zannetmem. Internetten normal siyah kediyle bombay arasindaki farklara bakabilirsiniz.

caracal

Her siyak kedi bombay değildir.Eğer bkmbah olsaydı satılırdı.Sokalta gördüğüm 3.1 kedi siyah.siyah tekirdir %99