Kedim Zayıf Mı?

Zehra78676

2.5 aylık kedim var ama gözüme biraz zayıf gibi geliyor. Aslında iştahı yerinde yani mamasını düzenli tüketiyor, tuvaleti de normal. Hatta oyun da oynamayi çok seviyor. Ona rağmen biraz kalçası içe çökmüş gibi geldi. Acaba büyüdüğünden mi öyle görünüyor ya da karnı mı şiş yoksa bana mı öyle geliyor? Dışarıdan bir göz olarak ne düşünüyorsunuz?

2 CEVAP

ZehraBulutt

Zayıf ama korkulcak kadar zayıf değil, büyüyünce şişmanlar zaten. Mamasını güzel yiyorsa sıkıntı yok.

Zehra78676

Aynen yiyor mamasını. Teşekkür ederim :)