Beaphar Malt

Ayben02

Kedilerime daha önce vets plus almıştım ama hem zararlı olduğunu öğrendim hem de yemediler o yuzden 10 gün sonra beaphar malt ve vitamin sipariş vericem sizce nasıl yerler mi ve iyi mi

5 CEVAP

Vets plus neden zararli? Ben de indirimde diye bugun sipariş ettim. Üzüldüm şu an.

Ayben02

Vets plusla ilgili soru sormuştum çoğu kişi içinde kolza yağı olduğu için zararlı dedi internetten baktım kolza yağı gerçekten de faydalı değil ayrıca ne yaptıysam yemediler mamasına koydum yemediler patilerine sürdüm sallayıp attılar direk ağzını açıp koydum tükürdüler ben de attım beaphar onerenler oldu ben de denemek istedim ama ya onu da yemezlerse diye korkuyorum

ElifAlan

Bende vets plus almıştım.üzüldüm.Beaphar vitaminini kullanıyorum memnunum.Malt trixie kullandım.hepsi seviyor.

Asliszgn

İki tüp beaphar malt kullandık gayet seviyordu ama sonlara doğru artık sıkıldığı için one way marka malt kullanmaya başladık çok severek yiyor şimdi. Beapharı da seveceklerdir ama

Ayben02

Anladım teşekkür ederim