Kedim Çok Zayıf

cookieeee

arkadaşlar çok araştırmama rağmen hala önüme bir şey çıkmıyor yardım edebilir misiniz?sağlıklı dişi bir kedim var 4 aylık ırkı british, ırkına göre çok zayıf ev yemeği yerse kilo alır diyorlar ara ara veriyorum çok az yiyor ayrıca bu sefer mamasının yüzüne bakmıyor lütfen ilaç tarzı veya vitamin bir şeyler önerebilir misiniz? nasıl kilo aldırabilirim lütfen bilen varsa cevaplasın:(

5 CEVAP

Berrefilizzz

Gimcat multivitamin

ZehraBulutt

Mutamin somon yağı kullanın iştah açıyor.

cookieeee

ZehraBulutt maalesef bütçemi aşıyor daha uygun bir şey önerebilir misiniz

ZehraBulutt

Biopetactive'in ürünlerine bakabilirsiniz fiyatları daha uygun. Somon yağı ve multivitamini de var o markanın.

cansuuranus

Mutamının somon yagını kullandım bızde hıc bı etkı yaratmadı. Sadece tuylerını parlaklastırdı okdr . İştah acmadı malesef . Sevıcegı bırsuru kuru mama denedm kedım 7 aylık olmasına ragmen suan royalcanının secıcı kedıler ıcın olan evıgent yetıskın maması yedırmek zorunda kalıorm. Cnku ondn baska hıc bıseyı begenıp yemıyor.