Acil Süt Anne Kedi Olmek Üzere

Akgulertut

Arkadaşlar annesi terketmis olan 20 günlük civarı bir yavru kedi var şuan gönüllü annede tertemiz bir kedi ne yiyorsa kusuyor hayvan veteriner süt anne şart dedi yoksa ölecek gözünün feri gitti hayvanın izmirde süt anne arıyorum

3 CEVAP

Berrefilizzz

Instagram'da haysev gibi sayfalara yazarsanız daha çok kişiye ulaşırsınız

ZehraBulutt

Burdan bulamazsınız instagram sayfalarına ilan verin. Süt anne bulunsa da kedinin bir hastalığı olabilir, kusmaya ek olarak ishal, ateş vs. de var mı? Gençlik hastalığı olabiliyor ufak yavrularda ve kurtarmak çok zor maalesef. İnşallah hayata tutunur minik.

ZehraBulutt

Anne de hasta olduğu için terketmiş olabilir zaten.