Kedilerim Kuş Yemiş!!!

7 aylik 2 tane kedim var ve çatıya çıkıp kuş avlamışlar yemişler bize de kemiklerini hediye olarak getirdiler. acaba bi hastalık bişey bulaşır mı?

6 CEVAP

Ozge00

Parazitleri tamsa sorun olmaz. Ayrıca çatıdan düşme durumu varsa cok riskli, kuş pesine kosayim derken düşmesin sonra. Dikkat edin bence.

Ayben02

Sanmam benim kedilerim bir ara yavru kuş dönemiydi her yerde uçmaya çalışan kuşlar vardı resmen soylarını kuruttular tabi ben elimden geldiğince engel olmaya çalıştım sonuçta çiğ et

Esila46

Hediye olarak kemik getirmek ashshdjfkgkgjsa hiç güleceğim yoktu

Zelihatek

Afiyet olsun:)

ZehraBulutt

Ay yazık kuşlara ya, kediler çatıdan düşebilirdi de kuş peşinde koşarken, en iyisi çatıya salmayın ya da fileyle kapatın çatıyı öyle salın.

Erogluekiin

Peki ya benim direkt kuşlara üzülmem... Şahsen öyle bir durumla karşılaşsam kedim çiğ et yedi diye değil kuş öldürdü diye ağlarım kxkdkskd sinek bile avlatmam çok üzülüyorum... Herkesin dediği gibi çatıya bir file şart ve parazit aşıları tamsa sorun olmaz ♡