Kedimin Kakası Normal Mi

Sulecrn

Evimize gelelei 1 ay oldu şuan 3 aylık geldiğinden beri kaka rengi bu normal mi maması bonacibo parazit aşısını da oldu ek gıda olarak yaş mama veriyorum felix. iştahı oyunu yerinde

14 CEVAP

Zeynepulku

Evet bonacibo iyi bir mama değil. Ama kalanın normu iyi geldi bana ishal gibi değil kesinlikle çok kati da değil sadece sanki üst taraftaki kanada kırmızı bir şey var kan vs değil değil mi?

ElifAlan

Bonociboyu önermiyorlar genelde.Tuz oranı çok yüksek.

Sulecrn

Evet bende Aldıktan sonra fark ettim bittiginde degistirecegim

mycutecat

Bonacibo hic tavsiye etmem. Ben kullanırken kedimin kakası cıvıktı hep tüylerine yapısıyordu mamayı değiştirince geçti

Zeynepulku

Tamam o zaman kotu gözükmüyor bu mama yerine felicia mystic daha kaliteli olarak nd alabilirsiniz

bbeyzvv

mamalarınız iyi değil ilerleyen zamanlarda sorun çıkar ama kaka normal

Selinn_Loraa

Bir sorun varmış gibi gözükmüyor. Bonacibo iyi bir mama değil. Evet mystic alabilirsiniz :)

Cgdmyildiz

Kakalar bana normal gorundu. Ek olarak kedi malti tavsiye ederim ama acilen mamayı kuru yaş değiştirmeli. Ben sahiplenirken Migros friskias aldım ama kötü olduğunu biliyordum eski aldığım evde buna benzer mama veriyorlardı zamanla Nd ve friskias karistirdim. Çok daha rahat hatta mystic geçiş yapicaz diye numune almıştım onuda karıştırdım çokta rahat yiyor. Yaş mama olarak ANİMONDA ND NATUREA SHECİR (yazamadım anladıniz) tavsiye ederim. malt olarak Vet plus aldim. Maddi duruma göre bunu değiştirin

Siyammm

Bonacibo alicağınıza mystic alın kediniz et yesin

Sulecrn

Şuan öyle bi sorun yok ama kötü olduğunu öğrendim değiştireceğim

Sulecrn

Kan değil

Sulecrn

Mystic alacağım

Sulecrn

Malt aldım trixie markasi mamayi da dediğim gibi değiştireceğim en kısa zamanda

Sulecrn

Dediğim gibi bonaciboyu DEGISTIRECEGIM