Kedimin Patisi Şiş

Berkekew

Merhaba kedimin patisi şişmiş uyuyordu uyandıktan sonra patisini yalamaya başladı ayrıca hafif topallıyor ama yürüyüp atlaya biliyor arı sokmuştur diye düşündüm ama patisine dokunduğumuzda geri çekiyor acaba nedir veterinere gitmemiz lazımmı cevaplarsanız sevinirim

3 CEVAP

Slm1

Merhaba arı sokmuşsa 1 gün içerisinde şişlik iner. Ama durumda degisiklik olmazsa farklı birseyde olmuş olabilir. Veterinere götürmenizde fayda var.

Berkekew

Yarına kadar birşey olmasından endişeleniyorum

Slm1

Yeni oldu sanırım. Aynı durumu 2 gün önce bende yaşadım.Arı sokmuştu.Yüksek ihtimal arı sokmuş olabilir. Yada patisinin iç kısmına yabancı bir cisimde girmiş olabilir. O zaman veterinere gitmesi gerekir.