Kakada Artış

Firuzecik

Kızım 7 aylık oldu. 1 ay önce kadar orijen mamaya geçtik. Öncesinde günde bir kere kaka yapardı. Dışkısı kuru ve birbirinden ayrılırdı ama kabız gibi değildi. Son zamanlarda kakası arada günde 2'ye çıkıyor ve birbirine yapışıyor gibi. Daha çok kaka daha fazla atık mı yani kötü birsey mi? Yumuşak olması da mamadan kaynaklı muhakkak.

5 CEVAP

Berrefilizzz

Benim kedim günde 2 defa yapıyor 2 defa yapmasında sıkıntı yok bence bizde de 1 aydır yumuşak kaka problemi vardı mama çok sık değiştirdik o yüzden olmuş probiyotik kullanıyoruz 1 haftadır kakası düzeldi

Firuzecik

Bu arada eski mamaya oranla daha az yediğini belirteyim.

Berrefilizzz

Benim kedimde proplan mamayı çok yiyordu n&d mamayı daha az yiyor proplan gibi mamaların için bağımlılık yapan bişey varmis o yüzden muhakkak

Zeynepulku

Aldığınız mama gayet kaliteli. Günde iki kere normal bence. Kıvamı çok kati ve çok cıvık degilse problem yok

Firuzecik

Mama ne kadar kaliteli de olsa her kediye yaramıyor ya ondan endişelendim. Daha az yiyip daha çok mıçması tuhaf geldi. Cevaplar için teşekkürler.