Kızgınlık Döneminde Akıntı

Asliszgn

Kedim kızgınlık döneminde iki gündür ve vajinasından şeffaf akıntı geliyor bu kızgınlık döneminde olabilen normal bir durum mudur?

5 CEVAP

Ayben02

Evet bazı dişi kediler koku bırakır yani normal

Asliszgn

Teşekkürler herkese evet kısırlaştıracağım yakın zamanda bu sorun için veterinere de yarın götüreceğim. Ama dişi kedisi olan bir çok yakınımdan bu ıslaklığın olduğunu normal olduğunu duydum tabiki de en iyisini veteriner bilecek gerkeli tetkikleri yapacaktır. Bazı kedi sahipleri kedi kendini sürekli yaladığı için farketmiyormuş ama hafıf bir ıslaklık genelde oluyormuş öyle Bilgi aldım.ve iltihap şeklinde değil şeffaf su gibi bir ıslaklık oluyor ve sevdiğimde oluyor hormonlardan kaynaklı bir durumda olabilir. En yakın zamanda da kısırlaştıracağım iyi bir veteriner arayışı içerisindeyim

Merve203

Benim kedimde de oluyor. Veterinere sordugumda normal dedi.

bbeyzvv

hayır normal değil sarımtırak akımtıysa hele rahim iltihabı vardır acilen ameliyat olması gerekir

Pattapatty

Bir an önce kısırlaştırmanızı öneririm dişi kedilerde sürtünme sonucu rahimde iltihaplanma vs yapabiliyor.geçmiş olsun