Parazit Aşısı Kaç Ayda Bir Yapılıyor?

1453Fatih

2 ay önce parazit aşısı yaptırmıştım başka ne zaman yapılacak veteriner söylemedi değiştireceğim veterineri de kaç ayda bir yapılıyor birde gençlik aşısı ne zaman vuruluyor

11 CEVAP

Ozge00

3-4 ayda bir

Azra00

3 ayda bir

senaau

Daha hiç aşı yapilmadiysa önce iç dış sonra karma lösemi karma tekrar lösemi tekrar sonra Kuduz şeklinde gidiyor. Hepsi 1-2 hafta arayla yapılıyor. İç dış genelde 3 ayda bir tekrarlıyor kimliğiniz yok mu sizi arayıp bilgilendiriyolar aslında aşı öncesi

1453Fatih

İç dış kuduz yapıldı lösemi gençlik aşısı yapılmadı bilgilendirmedi de doğru düzgün vet yok burada

2 ayda bir yapılıyor

2 ayda bir oluyor

Karameeell

Ben yaptıramadim iç dış dışında

AsenaTuncay

Evden hiç çıkmayan bir kediyse 3 4 ayda bir yeterli diyen veteriner de var 2 ayda bir yaptır diyen de...

Aycacepeci

Evden hiç çıkmayan bi kediyse 3 ayda bir yapılır parazitler

alabalik32

Kedi sokağa çıksın çıkmasın.Yazın 2 ayda bir. Kışın 3 ayda bir tekrarlıyoruz.

cipildek

Benim veterinerim mesleğini para kazanmakran çok gönüllü bir hayvansever gibi yapıyor mesela sadece aşı parası alır.Evden hiç çıkmıyorsa başka kedilerle temas yoksa 3 ayda bir dedi diğer karma vs aşılara gerek yok parazit iç fış beraber damla var kendinde yapabilirsin dedi.Tanıdığım biri kedisini bebekken aldı 8 aylık oldu hiç parazit yaptırmamış veteriner samimi arkadaşı ve evden çıkmıyor hazır mama dışında birşey yemiyorsa gerek yok demiş bilemedim hangisi doğru