Kedim Yavrusunu Nasil Unutur?

naininna

Merhaba 2 saat önce kedimn yabrularindsn biri düşerek öldü. Gomfjm ama en küçük seste diger yavrusu da dustu sanip koşarak geliyo olay daha yeni oldu anlatması zor ama nasıl dikkatini dagitabilrm evde yavrusunu ariyor surekli

5 CEVAP

gizemaslan

nereden düşüp öldü?? Camdan düşüp mü öldü bilmiyorum ama profil fotoğrafınızda kedi filesi göremedim??? lütfen bu canların bize emanet olduğunu unutmayalım! tüm sorumluluklarını almak zorundayız. Bugün bebek yarın kediniz ya da diğer yavru düşebilir. Önlem alın! Of tepem attı ya üzüntüden, psikolojisi bozulmuş yavrumun kıyamam :( umarım bir an önce unutur yavrusunu diğer bebeğe çok dikkat edin. Kediler çok hassas canlılar her şeyin farkındalar kolay kolay da unutmuyorlar. Stresten ve üzüntüden yemeden içmeden kesilip ölenler bile var. Umarım bu olaydan sonra önlemlerinizi alırsınız!

senaau

Mahallemde bir kedinin yavruları öldü insaatta anne kedi 1 hafta boyunca orda agladı. Başka bir kedi de yan bahçeye doğum yapmış annenin ağlama sesine gittim yavruları ölmüştü nasıl oldu bilmiyorum o da 4 5 gün hep orda agladı. Sizin kedinizde yavrusunu ariyacaktir birkaç gün hemen unutmaz. Ama camdan nasıl düştü eviniz yüksek ve kedileriniz var madem neden camlarda sineklik yok ?

Blychee

Özellikle bir şey yapmanıza gerek yok belki yaş mama vererek dikkatini dağıtabilirsinz kediler çabuk unutur, daha önce sahiplendirirken arkasından geliyodu bir gün sonra devam ediyordu normal

naininna

camda sineklik var

Siyammm

Nerden düştü sorusuna neden camda sineklik var diye cvp verdinizki yırtıldı fln mı
Elbet unutucak süreç değişir ama 1 gunde unutmaz