Yine Yeniden Mamaaa

Karameeell

Merhaba migros ta olan kedi mamalarından hangisini önerirsiniz kullananlar varmi? Purina one dışında =)

4 CEVAP

Ozge00

Onermeyiz. Market mamaları sağlıksız, kedide soruna yol acar ileride vadede.

sforselin

Migros'a gidip biraz tavuk biraz ciğer almanızı önerebilirim. Haşlayıp/fırınlayıp mis gibi mama yaparsınız. Vevde olanlardan kedinizin yiyebileceği sebzelere de bir bakıp az biraz da onlardan mis gibi mama olur.

Minikmuezza

Ben odul mamasi niyetine ehiskas junior aliyorum cunku cok seviyor kedim istahsiz kiyamiyorum.onun disinda brit premium var o guzel bulursaniz alin

millie

Evet migros tan alınacak tek mama brüt premium.Yaş mama ve kuru maması var.