Su Kabı

minnoskoss_123

Merhaba,
Bahçemizde baktığımız kedimizin plastik bir su kabı var. Su kabını düzenli olarak temizliyorum ki bahçemizde su içebileceği bir sürü yer de var. Su kabı çimenliğin yanındaki betonda. Her gece baktığımda su kabın içine sümüklü böcek, sülük benzeri şeyler girmiş oluyor. Her seferinde onları kabın içinden çıkarıp başka bir yere götürmekten sıkıldım. Ayrıca kabı her yıkadığımda yapış yapış kalıyor. Bunun için hem o böceklere hem de kedime zarar vermeyecek bir çözüm öneriniz var mı? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

4 CEVAP

millie

Evet bende hergün sinek topluyorum.Bi çözüm vars bende bilmek isterüm

Nurguloruc

sülük sümüklü böcek gibi canlılar yumurta kabugunu sevmiyorlar. ufalayıp mama kabının etrafına serpebilirsiniz. ben saksılara bu yöntemi kullanıyodum

minnoskoss_123

Tamam teşekkür ederim, deneyeceğim.

minnoskoss_123

-Güncel-