Kardelenin Son Durumu

Yorumda foto paylaşamadığımız için soru başlığı açıyorum. Şuan ki durumu aynı. Hergün iki serum, 6 iğne ve bir hap ile beyindeki soruna müdahele ediliyor. Kendi etrafında delice dönüyor. Yön bulamıyor. Mamayı ben kafasına göre ayarlayıp turunca yiyebiliyor. Çünkü boynu yamuk. Denge sıfır. Sürekli düşüyor. Arkadaşlar biliyorum herkes yardımcı olmak istiyor ama ben tuzladan fatihe avcılara vs toplu taşıma ile bu çocuğu götüremem. Daha 10dk süren minibüs yolunda bile box içinde başını vuruyor. Dur kalk oldukça çarpıyor. Ayrıca bi hastanın sürekli hekimini ve tedavisini değiştirmek fayda değil zarar getirir. Evet pahalı ama bi şekilde bir tedaviye başladık. Hergün sadece 150 lik ücreti çıkıyor bu serum ve iğnelerin. Ki daha MR var, sonra yine operasyon veya tedavi var. Arkadaşlar engelli kalabilir. Önür boyu böyle yaşamak zorunda kalabilir. Beyin hasarı var. Tedavi acil. Yardımlarınızı bekliyorum. Vet foto video slip kanıt ne isterseniz veririm.

23 CEVAP

millie

upupupupupupupu

1 tl bile destek gelmedi bu kadar borç içinde artık veterinerler resmen kardeleni baştan savıyor rica ediyorum yardım edin

Dernekler vaka bizim değil ilan açamayız alamayız diyor. İnstagram dan açılan ilana 10 lira bile gelmedi. Buradan bir arkadaşımız 100 tl yolladı sağ olsun. Başkaca destek yok. Rica ediyorum. Hatta yalvarıyorum arkadaşlar destek verin ne olur

Minimesi

Güncel benimde yaşım 18 ten küçük büyük olsaydım yollayabilirdim ama kartım yok :(

Minimesi

Güncel

Minimesi

Guncel

Minimesi

Güncel :(

Minimesi

Güncel