Kardelenin Son Durumu

Yorumda foto paylaşamadığımız için soru başlığı açıyorum. Şuan ki durumu aynı. Hergün iki serum, 6 iğne ve bir hap ile beyindeki soruna müdahele ediliyor. Kendi etrafında delice dönüyor. Yön bulamıyor. Mamayı ben kafasına göre ayarlayıp turunca yiyebiliyor. Çünkü boynu yamuk. Denge sıfır. Sürekli düşüyor. Arkadaşlar biliyorum herkes yardımcı olmak istiyor ama ben tuzladan fatihe avcılara vs toplu taşıma ile bu çocuğu götüremem. Daha 10dk süren minibüs yolunda bile box içinde başını vuruyor. Dur kalk oldukça çarpıyor. Ayrıca bi hastanın sürekli hekimini ve tedavisini değiştirmek fayda değil zarar getirir. Evet pahalı ama bi şekilde bir tedaviye başladık. Hergün sadece 150 lik ücreti çıkıyor bu serum ve iğnelerin. Ki daha MR var, sonra yine operasyon veya tedavi var. Arkadaşlar engelli kalabilir. Önür boyu böyle yaşamak zorunda kalabilir. Beyin hasarı var. Tedavi acil. Yardımlarınızı bekliyorum. Vet foto video slip kanıt ne isterseniz veririm.

23 CEVAP

Minikmuezza

Neden boyle olmus biliyormusunuz? :( Allah sizden razi olsun yardim ettiginiz ve tum imkanlarinizi zorladiginiz icin

Selinn_Loraa

Çok ama çok geçmiş olsun. Veterinere koşa koşa gidip, size yardım etmek çok isterdim. Gerçekten çok üzüldüm :( umarım en kısa zamanda iyileşir. Kardelen'in koştuğu, oynadığı ve yaramazlık yaptığı günlerini de görürsünüz inşallah❤

Destek gelmez tedavi yapamazsam asla koşup oynayamayacak ve hatta mamasını suyunu bile kendi sağlayamayacak. Bu sitede parayla kedi satın alanlar bile var neden Kardelene bu kadar duyarsızsınız....

Erogluekiin

Ne kadar toplandı şu an

Derneklere ulaşıyorum. Biz kendi bulduğumuz vakalara ilan açabiliyoruz diyor ilgilenmiyor bile. İnstagram da ilan açık ses yok destek yok. Bu sitede bunca insandan nasıl yardım gelmez. Ciğerim parçalanıyor artık onu böyle görürken.

Kaç tl ücret söyleyebilir misiniz?

Arkadaşlar LÜTFEN.... bu çocuğu yaşatalım. Yardım edin

millie

Arkadaşlar lütfen elinden gelen yardım etsin tanıdıklarıyla paylaşsın :/

Yerdeki hâli varya boynu öyle işte :(

Muhtemelen beyinde veya iç kulakta ileri durumda ur , sıvı vb birşey var. Ben hep hasta kedileri tedavi ettiriyorum. Allah sizden de razı olsun

millie

Up Up Up up up

Bir kişi bile yok mu destek olacak :(

Hiç para yok MR için şuanda

gulsundusmez

Ah aha bizde zordayız ben 50 kedi bakıyorum kliniğe daha 1500tl borcum var hala:/ Ama 20 30tl yardım edilse bari .Dernekler var yardım isteseniz