Kedımde İç Parazıt Var Bunun Içın Kullanıp Beğendığınız Bır İlaç Varmı Arkadaşlar?

BARANAYDIN

KEDIMDE İÇ PARAZIT VAR FAYDALI BIR İLAÇ VARMI ARKADAŞLAR BİLDİĞİNİZ?

3 CEVAP

dollfacepersian

Veterinere gittiniz mi? Herhangi bir ilaç kullanmadan önce veterinere sormanızda fayda var. Çünkü bu ciddi bir durum

kedilikizzz

Yavru kediler için veterinerimin önerdiği kontil adlı şueup gayet faydalı. Yine de siz veterinerinize danışın öyle kullanın.

tika_waylan

Kontil iyidir ama yeterli degilmis. İc parazit hapi icmesi lazim bu da veterinerde mevcut kontili arti olarak verbilirsiniz ben oyle yapmistim zaten siringayla 0,5 ml mi ne vermistim ama veterinerin tavsiyesiyle kesinlikle vete sormak lazim kilosu yasina gore ayarlamak icin yoksa Allah korusun kotu sonuclar olabilir fszla gelir bunyesi kaldirmaz az gelir parazit olur o da hem sizin sgaliginiza hem kedinize zararli en yakin vete gidib mutlaka ic parazit hapini icirtip ensesine de dis oarazit damlasini yaptirin imkaniniz yoksa her zaman veterinere gitmete soyleyin veterinerinize fazladan alin 3 ayda bir kendiniz yapin ama ilki icin mutlaka veterinere gidin vakit kaybetmeden.