Kedimi Banyo Yaptirdim Dokununca Kaciyor

defnecaldir

Kedimin patileri cok kirli diye ayaklarini yikamayi dusunduk sonra da hazir ayaklari islanmisken tamamini yikayalim deyip yikadik ama kedim suan ben ona dokununca sevmeye calisinca hemen uzaklasiyor. Sebebi ne olabilir ve ne kadar sure icinde duzelir

11 CEVAP

Siyammm

Kediler mecbur olunmadikça yıkanmadïğı için patilerini yıkamanız yeterli olurdu o zaten temizliyordur. Zamanla geçer

defnecaldir

Tamam cok teşekkür ederim

defnecaldir

Gorenler cevap vermeden gecmezse cok sevinirim

Ayben02

İlk defa yikaniyorsa korkmustur sevdiği yiyeceklerden falan verin hemen gelir yaş mama veya ödül maması gibi

defnecaldir

Evde yas mama yok suan malesef ama onunla oyun oynuyoeum uyurken seviyorum guvenini tekrar kazanmaya calisiyorum iyilesiyo gibi

Ayben02

Tavuk haşlayıp verebilirsiniz

defnecaldir

Ya zaten amacimiz hepsini yikamak degildi

defnecaldir

Ne kadar surede aramiz eskisi gibi olur peki yasayan var mi

defnecaldir

Ne kadar surede aramiz eskisi gibi olur peki yasayan var mi

Ayben02

Ben de kedim dışarı çıktığı için birkac kere yıkadım ama mecburdum diye çünkü bı kere çamurlu suya düşmüştü bı kere okadar siyah olmuştu ki nereye girmiş bilmiyorum dışarıya çok bırakmamaya çalışıyorum ama ve yıkandıktan sonra ben kuruttum baya bı yalandı ben yanına gidiyordum o başka yere gidiyordu ama ertesi gün yine eskisi gibiydik yani sizinki de 1-2 güne duzelir bence

Ayben02

Rica ederim :)