Kedimin Gözünün Üstü Şişti, Diğer Kedimle Kavga Ettiğinden Mi?

PorsukPlagg

merhaba, 3 kedimiz var. az önce oğlumun gözünün üstünün kızarıp şiştiğini fark ettim buna ne iyi gelebilir? diğer kedilerden biriyle kavga ettiği için olabilir mi?

3 CEVAP

Berrefilizzz

Veterinere danisin bence burdan bişey öneririz daha kotu falan olur Allah korusun

ZehraBulutt

Sanki bir yere çarpmış gibi, hirudoid (doğru yazdım inşallah) krem varsa sürün şişliğe iyi gelir.

Esila46

Veterinere sorun o iyi bilir