Dişi Kedi Tuvalet Sorunu

eessmmaa

6 yaşında dişi kısır bir kedim var çişini kumuna yapmak yerine klozetin yanına yapıyor birkaç gündür. Acaba beden olabilir.

4 CEVAP

Berrefilizzz

Kumu temiz mi

eessmmaa

Evet kumu temiz hiç aksatmam hemen temizlerim kumunu zaten

YagmurBecel

Bende de benzer bir sorun var. Kumu temiz bir rahatsızlığı yok ama yinede pas paslara yapıyor. Bir türlü çözemedik. Gimcat antistress macunu denedim, kedi de stresten olur dedi veteriner ama işe yaramadı.

eessmmaa

Çok hırçın olduğu için veterinere de götüremiyorum taşıma çantasına girmiyor. Acaba çantaya girmesi için bir yöntem biliyor musunuz?