Kedimin Boynundaki Yara

Nidaddsimbaa

Kedime 2 gün önce ense damlası damlatmıştım evde kendim o damlayı köpeğime hep damıtıyoruz hiç sorun olmadı yara bunun yüzünden mi bilmiyorum ama sanırım öyle hafif bir tüy dökülmesi olmuş zaten ense damlası boyundan aşağı indiği için yıkamıştım bidaha asla evde yapmam ama lütfen yardımcı olursanız sevinirim

1 CEVAP

Ayben02

Köpeklere damlatılan damlalar kedilerde kötü sonuç doğurabilir bence bir vet hekime danışın