Pati Aksaması Ne Demek

mrh kedim oturma odasındaydı ve normalde miyavlamıyor ama patisini kaldırarak bana bakarak uzun süre miyyavladfı ve normalde miyavladıgı gibi miyavlamadı patisinde agrı falan olabilirmi çünkü yürürken patisini havaya kaldırıyor ve otururken yere tam basmıyo bir patisi ondeki sol patisi koşuyo ama sol patisi hafif yukarda ve otururken bacakları ortada olması gerekirken sol patisi biraz daha solda ve havada acaba evdeki bir arımı ısırdı yada balkondan arımı geldi soktu sanmam ama aksama bunamı deniyo

5 CEVAP

ecematara

Cam kırığı gibi batacak bir şey yoksa arı olabilir patisini kaldırıp altına bakın şişlik vs. var mı ona göre hareket edin bence

Ozge00

Evet patisine bakin bir bir sey mi batmış şişlik mi var kontrol edin

Ozge00

Yoksa da patiye vuran rahatsızlıklar var, bir veterinere götürün

gulsundusmez

Arı sokarsa şişer ki ben yaşadım dev gibi oldu patisi. Patisinin etine bir şey kıymık kum veya başka bir şey cam kırığı batmış olabilir veya tırnağını bir yere takmış çektirmiş veya kökten koparmış olabilir. Ama genelde ben yaşadım küçükler aşırı yaramaz ya burkuyorlar ve genelde de pati öyle hep havada duruyor .Vet götürün çoğu elle kontrolde bile kırık mı anlıyor. Bir kedimin de patisine yanlışlıkla basmıştım malum sokaktakiler çat diye ayak altına geliyor en küçük kemiği çatlamıştı 5 aylıkken ama d vitamini verdik iyileşti tabi vet'e sorarak. Burkulduğunda da vet'im ağrı kesici iğne yapmıştı acısı hafiflesin diye.

sabahtan beri araştiriyorum arı olsaydı zaten şişlik olurdu çatlama gibi bişey varmı bilmiyorum ama koşabiliyo ama patisini havada tutuyo ztn sabah ilk kalktıgımdada evleri süpürdüydüm balkonları cam kırıgıda yok ama şimdi birşeyi yok gii gözüküyo sabahtan beri çok endişeliyim yutupta falanaraştırıyom bide şu patide aksama ne oluyo tam anlayamadım bi anlatırmısınıoz yutuba yazdım patide aksama bişey çıkmadı lütfen anlatın bi