Kopek İcin Tahilli Mama Mi Tahilsiz Mama Mi

Ilk defa tahilsiz mama aldim markanin cok iyi oldugunu arastirdim. tahilsiz olaninin yorumlari da iyiydi ama bazi yerlerde tahilsiz mamanin da onlar icin iyi olmadigi yazıyodu. bu konuda ne dusunuyosunuz. onun icin en iyisi olsun isterken kotu sonuclara neden olmak istemiyorum.

7 CEVAP

zibityus

bence tahılsız her zaman daha iyidir ama miktarını fazla vermemek lazım.. yeni geçtiyseniz gerekenden biraz az vererek başlayabilisiniz ben öyle yapıyorum vücudu biraz alışmalı bence yoksa sindirmede zorlanabilir

tamam ben de korkmuştum biraz, kötü yorum okuyunca tesekkür ederim

Ozge00

Az tahıllı bence

daha pahalı diye iyi olduğunu düşündüm sanırım. tahılsız almıştım, onun için daha iyi olacağını düşünüp :(

Ozge00

Hangi marka?

acana

zibityus

acana hangisi ben de kahverengiden aldım large breed adult.

şu yazıyı okuyun isterseniz çok güzel bence neden tahıl olmamalı onu anlatıyor
http://kopeklerdebeslenme.blogspot.com/2013/05/kopek-mamalarnda-neden-tahl-olmamal.html