Scottish Fold Kedi

AliHaydar

Bana 7 tane yavru kedi geldi bunların cinsi scottish fold kulakları kırık olurmu

10 CEVAP

Ozge00

Ben orda 6 kedi görüyorum

Seymaaacaan

Neden önceki soruyu silip tekrar sorma gereği duydun.
Scotish foldsa zaten kulakları kırık olur.
Bu yavruların anneleri nerde daha çok küçükler

gizemaslan

troll hesap büyük ihtimalle

AliHaydar

Ben troll hesap değilim ikincisi dademinki soru göremedim hata oluştu soruyu acamadim

Esila46

Nerden geldi bunlar ve anneleri nerde ?

AliHaydar

Anneleri yanında

gulsundusmez

Hayvan ticaretine hayır sakın para verip almayın.

gulsundusmez

Hayvan ticaretine hayır sakın para verip almayın.

ZehraBulutt

Nerden geliyo size bu kadar kedi böyle gökten mi düştüler bembeyaz pamuk gibi yavrular. Kendi kedini doğurtmuşsun herhalde, ya da netten buldun bu fotoyu, annelerini de at da görelim bari troll kardeş.

ZehraBulutt

Hepsinin de sümükleri akmış, ağzını gözünü sil şu hayvancıkların bari.