Sokak Kedisi Kısırlaştırma İçin Veteriner Önerisi(Ankara)

caglassr

Yol açısından öncelikle yenimahalle veya etlik taraflarında sokak kedileri için daha uygun fiyatlarda kısırlaştırma yapan bilgili güvenilir bir veteriner önerir misiniz? Bir yeri aradım 600 tl dedi sokak kedisi dedim o zaman 500 tl olur dedi ama bana çok geldi normal mi bu fiyatlar?

7 CEVAP

Kubra310

Bulunduğunuz yerde hayvan hastanesi varmı bende sokaktan sahiplendiğim kedimi kısırlaştırdım 300 tl ödemiştim

sforselin

Ankara üniversitesinin fiyat listesinde 300 lira gördüm diye hatırlıyorum. Sokak hayvanları için ne yaparlar bilemiyorum.

Şuraya da bi bakarsınız:
https://ankara.bel.tr/haberler/sahipsiz-hayvanlar-buyuksehir-korumasinda?web=1

Zeynepulku

Ankara unide 300 TL ameliyat bir 300 tlde malzemerll için alıyor. Kendi vet hekimimiz onereyim size 350 tlye yaptı 2 ay önce 15 dklik bir işlemdi.
Ankara altındağ Aydınlıkevler de afacan veteriner kliniği

caglassr

Belediyeye götürmek istemedim. Bir klinikle görüştüm yorumlar gayet iyi uygun da bir fiyat söyledi. Ama benim durumlar şu an fena. Durumu toparlayıp oraya götüreceğim muhtemelen. Herkese teşekkürler????

gulsundusmez

Ahh ahh canım veterinerim 200tl alıyor sağolsun şimdiye kadar dişi erkek 60 kedi kısırlaştırdım.

gulsundusmez

Ahh ahh canım veterinerim 200tl alıyor sağolsun şimdiye kadar dişi erkek 60 kedi kısırlaştırdım.

caglassr

@gulsundusmez ah ne güzel harikasınız :)