Kedimin Burnuna Bir Şey Oldu

Ecrenmisaa

Arkadaşlar benim bu yaramaz kedim gene bir şeyler yapmış burnuna napmam gerek ay deli olucam artık gözümden sakınıyorum genede bir şeyler yapıyo

5 CEVAP

Firuzecik

Fotoğraftan çok anlaşılmıyor. Ama tavsiyem gözlerini temizlerseniz güzel olur.

Ecrenmisaa

Deri kalkmış gibi duruyo veyada tüyü öyle oldu anlayamadm

Ecrenmisaa

Gözlerini temizliyorum zaten ama akıyor

böyle göz akması pek normal değil aynı cins kedim var göz akıntımız hiç bu kadar olmamıştı bir veterinere sorun

Ecrenmisaa

Sordum zaten akması normal akmazsa problem dedi ben sizin kadar bilmiyomuyum bi sorun değil gözlerinin akması beyaz renk kedilerde oluyo zaten bu şey bide yuvarlak gözlü kedilerde hep olduğunu söyledi önemli bir şey olsa göz ardı etmezdi