Kedi İcin Antibiyotik İgne Fiyati Ne Kadar ? Bilgisi Olan Var Mi?

Citoss

Yavru kedi buldum agzi sorunluydu, antibiyotik igne 75 lira dedi ama sokak hayvani oldugu icin 50 liraymis .. boyle mi gercekten

4 CEVAP

Citoss

Pek guvenemedim veterinere demek ayniymis fiyatlar, cvplar icin tsk ederim

DoraFiko

Bizde göz için kullandık 1tane antibiyotik iğne + 1hap verdi 4e bölüp hergün yuttur bir parça diye. 50 lira aldı. Fiyatlsr aşağı yukarı böyle

bademthecatt

Kendi kedime 100 TL’ye yapılmıştı uyguna yaptırmışsınız.

Nisalily

Ben 50 tl ge yaptırmistim kedime İstanbul da şehir şehir farkediyor